Revizyon Burun Estetiği (Sekonder)

revizyon burun estetiği

Revizyon burun estetiği, sekonder burun estetiği olarak da adlandırılan, daha önceden burun estetiği ameliyatı yapılmış olan hastaların memnun olmadığı sonuçları düzeltmek için yapılan bir operasyondur.

Revizyon bir başka deyişle sekonder burun estetiği ilk yapılan burun estetiği ile kıyaslandığında daha zor bir ameliyattır. İstenmeyen sonuçların bir daha yaşanmaması için işin ehli bir hekime başvurmalısınız.

Revizyon Burun Estetiği Hangi Durumlarda Gereklidir?

  • Nefes almada güçlük yaşamak
  • Burun kemerinin yeterince düzeltilememiş olması
  • Estetik bozukluklarının meydana gelmiş olması
  • Burun ucunun şiş ya da fazla kalkık olması
  • Burun boyutunun yüze göre orantısız olması, çok fazla küçültülmesi ya da yeterince küçültülmemesi

Sekonder Burun Estetiği Ne Zaman Yapılabilir?

Sekonder burun estetiği ikinci (bazı hastalar üçüncü, dördüncü kez de olabiliyor) bir ameliyat olması nedeniyle ilk ameliyattan hemen sonra yapılmamalıdır. İlk ameliyattan sonra en az 1 sene geçmesi uygun görülmektedir.

Sekonder Burun Estetiği Hekim Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burun estetiği operasyonu yapan hekimler içinde en tecrübelilerine teslim edilmesi gereken bu operasyonda hasta hekim diyaloğu çok önemlidir. Biz daha önceden operasyon geçiren hastalarımıza memnun olmadıkları sonuçların düzeltilmesi açısından yardımcı olmaktayız. Revizyon burun estetiğindeki tecrübemizi hastalarımızla paylaşmak için bekliyoruz.

Op. Dr. Deniz Yazıcı Kliniği
Revizyon Burun Estetiği
Hizmetimiz
Revizyon Burun Estetiği
Hekim
Op. Dr. Deniz YAZICI,
Mansuroğlu Mh. Ankara Cd. Yanyolu No:47 Mavi Plaza K:3 Ofis:309 ,Bayraklı / İzmir,Diğer Şubemiz: Şişli/İstanbul- Telephone No.0553 947 71 10
Kategori
Estetik Cerrahi
Açıklama
Revizyon burun estetiği (sekonder) daha önce burun estetiği ameliyatı yapılmış olan hastaların memnun olmadığı sonuçları düzeltmek için yapılır. Sekonder burun estetiği olarak da bilinen revizyon burun estetiği ilk ameliyattan hemen sonra yapılmamalıdır. İlk ameliyattan sonra en az 1 sene geçmesi uygun görülmektedir.