İzmir burun estetiği

İzmir Burun Estetiği

İzmir burun estetiği merkezi olarak sizlere uygun fiyatlara doğal burun estetiği hizmeti sunuyoruz. Kliniğimiz İzmir’in Bayraklı ilçesinde Mavi Plaza’da bulunmaktadır. İzmir’de burun estetiği yaptırmak isteyen tüm halkımızı kliniğimize davet ediyoruz.

Burun estetiği ameliyatının istenen sonuçları vererek hastaları memnun etmesi için hem KBB hem de estetik alanında uzman hekim tarafından yapılması çok önemlidir. Burun estetik ameliyatından önce hastaların yüz yapısı, burun yapısı iyi bir şekilde analiz edilmeli ve yapılacak işlemlerin planlaması yapılarak burun estetiği yaptırmak isteyen hasta ile paylaşılmalıdır.

Burun estetiği bir sanattır. Biz bu sanatı icra ederken hastalarımızın isteklerine ve hastamızın yüz tipine önem veriyoruz. Hastalarımızın doğal bir buruna ve sonuçlarından çok memnun kalacakları yeni bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

İzmir’de burun estetik ameliyatı olmak isteyen halkımızdan muayene ve ameliyat öncesi analiz ve planlama için ücret almıyoruz.

Kliniğimizi İzmir doğal burun estetiği merkezi olarak tanımlıyor ve yeni bir görünüm isteyen tüm halkımızı ön görüşme için bekliyoruz.